SAM´S FIELD Pure Salmon Oil 300 ml

150 ml
Určení
srst

• , zakoupeno v JK ANIMALS

• Srst psů je lesklá a méně línají.

S produktem jsem spokojená, objednávám nejen pro mě, ale i pro známé, kterým jsem olej doporučila.

• Už po týdnu pocitově jemnější srst
    • Nesmrdí
    • V balení naleznete i pumpičku, takže se nestane, že by jste byli od oleje při dávkování

Chtěl jsem zkusit pro pesana nějaký rybí olej (má mnoho výhod) a už po týdnu užívání je to znatelné. Jednoduchá aplikace oleje do krmiva pomocí přibalené pumpičky. Na balení je napsané denní dávkování, ale trošku mi tam chybí, kolik je jeden maximální stříkanec z pumpičky - abych měl představu, kolikrát mám pumpnout - to je ale detail, jinak spokojenost ;)

• krásná srst

Objem
150 ml
Určení
srst

Sam's Field Pure Salmon Oil je čistý přírodní a kvalitní olej ze Severního moře. Jedná se o krmnou surovinu pro psy. Obsahuje důležité mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Podporuje metabolický proces a redukuje hladinu cholesterolu v krvi. Tento lososový olej je pro psa dobře stravitelný a udržuje jeho srst lesklou. Přírodní antioxidanty udržují zdraví psa v dobré kondici, protože ho chrání před volnými radikály. Na porci krmení, které psovi chystáte, nastříkejte přiměřenou dávku oleje podle předepsaného denního dávkování (viz. níže). Nejvhodněším krmivem, na které se olej aplikuje, jsou granule. Balení obsahuje i pumpičku pro snadné dávkování.

Složení: 100% lososový olej.

Analytické složky: hrubé oleje a tuky 99 %, kyselina eikosapentaenová (EPA) 8,9 %, kyselina dokosahexaenová (DHA) 11,1 %, kyselina gama-linolenová (GLA) 0,1 %.

Metabolizovatelná energie: 8 900 kcal/kg.

Krmný návod: Na porci krmení, které psovi chystáte, nastříkejte přiměřenou dávku oleje podle předepsaného denního dávkování (viz. dávkování). Nejvhodněším krmivem, na které se olej aplikuje, jsou granule. Balení obsahuje i pumpičku pro snadné dávkování.

Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním světlem.

• , zakoupeno v JK ANIMALS

• Srst psů je lesklá a méně línají.

• Už po týdnu pocitově jemnější srst
    • Nesmrdí

• krásná srst

Pumpička je prima věc.

• Fence chutná

Chtělo by to nějakou měrku na přesné odměření dávky

• , zakoupeno v JK ANIMALS

• Zatím zkoušíme, je to naše první objadnávka.
  • , zakoupeno v JK ANIMALS

Příznivě působí na zdraví psa.

• , zakoupeno v JK ANIMALS

Olej přidáváme pro krásnější , lesklou srst.

• , zakoupeno v JK ANIMALS

Feně chutná, spokojenost, hezká srst.

• , zakoupeno v JK ANIMALS

Pejsek má po přípravku ještě krásnější a lesklou srst.